Licitatii noi Minim.ro www.minim.ro http://www.minim.ro Fri, 18 Aug 2017 20:08:03 +0000 minim.ro ro minim.ro Toate Drepturile Rezervate Licitatii si anunturi Minim.ro http://www.minim.ro http://www.minim.ro/images/logo-nou.gif Ceas Tissot Dama Automatic http://minim.ro/licitatii.245148.ceas-tissot-dama-automatic.html Ceasul a fost purtat de cateva ori, este in stare perfecta, atat vizual cat si functional ! Les Confessions de JJ Rousseau 1858 http://minim.ro/licitatii.244982.les-confessions-de-jj-rousseau-1858.html Ediție in limba franceză a Confesiunilor lui Rousseau, edișie apărută in 1858 Licitez o moneda de 1 eurocent din anul 2007 http://minim.ro/licitatii.244876.licitez-o-moneda-de-1-eurocent-din-anul-2007.html Pun la licitatie o moneda de 1 eurocent din anul 2007.Astfel de monede au fost fabricate doar 20000 de exemplare. Tricou Lotto, FC Farul, sezon 2004-2005 http://minim.ro/licitatii.244875.tricou-lotto-fc-farul-sezon-2004-2005.html Trcou FC Farul, stare bună, Lotto, numărul 10 (Adrian Senin), mărimea XXL Tablouri tip goblen http://minim.ro/licitatii.244864.tablouri-tip-goblen.html Tablouri tip goblen lucrate manual. 4 bucăți.1buc=50 euro Preț de pornire Rochii Mireasa http://minim.ro/licitatii.244839.rochii-mireasa.html Rochii mireasa din Statele Unite ale Americi . Rochiile sunt din tafta,dantela mătase etc. Avem diferite modele pt viitoarele mirese. Pantofi accesorizati cu pietre Botinelli marimea 36 http://minim.ro/licitatii.244666.pantofi-accesorizati-cu-pietre-botinelli-marimea-36.html Pantofi negrii accesorizati cu pietre, din piele ecologica intoarsa.Poti sa iesi in evidenta cu acesti pantofi,la un eveniment sau la o seara in club. Foarte comozi si facuti special pentru tine.Dimensiune toc: 9 cm.Marime 36= 23 cm Mobilier lemn masiv http://minim.ro/licitatii.244660.mobilier-lemn-masiv.html 2 corpuri mobilier deosebite ceas http://minim.ro/licitatii.244216.ceas.html ceas rolex Arta Chokin http://minim.ro/licitatii.243320.arta-chokin.html Imaginile sunt create prin gravare cu cupru pur și apoi poleite cu argint și aur . Aceste gravuri au fost create pentru a decora armamentul de războinici samurai . Această artă a fost pronunțată la timp de peste 800 de ani. 24k aur tivita . Diametru 103 mm . Arata 9,5/10 . Rog si ofer seriozitate . Astep oferta dmneavoastra . Multumesc. Minion Crosetat http://minim.ro/licitatii.242692.minion-crosetat.html Minioni crosetati maual brolocuri 30 de lei sau mascota mare la 100 lei Potir bisericesc sec. XVIII http://minim.ro/licitatii.242522.potir-bisericesc-sec.-xviii.html Este un potir liturgic, [e talpa este gravat: FRANC FRITK FIERI CVRAVIT 1789 cocos de munte http://minim.ro/licitatii.242411.cocos-de-munte.html cocos de munte dimensiune mare impaiat ideal pentru cabane sau localuri Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242330.ruj-mac.html Ruj Mac Original Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242329.ruj-mac.html Ruj Mac Original Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242328.ruj-mac.html Ruj Mac Original Casa de schimb valutar Amanet http://minim.ro/licitatii.242202.casa-de-schimb-valutar-amanet.html dam in chirie pe termen lung spatiu in centrul orasului Reghin , zona circulata amenajat conform normelor in vigoare pentru activitate de amanet Fam Calian Geanta Eco - Alege modelul dorit http://minim.ro/licitatii.242121.geanta-eco---alege-modelul-dorit.html Gentile sunt realizate manual din reviste plastifiate atent selecate.Dimensiune: 28x14 cm Stilet ..pumnal vechi http://minim.ro/licitatii.241942.stilet-..pumnal-vechi.html Un stilet vechi gasit in podul bunicilor cand faceam curat.nu stiu nimic despre el.pentru colectionari sau de decor. Stilet ..pumnal vechi http://minim.ro/licitatii.241939.stilet-..pumnal-vechi.html Un stilet vechi gasit in podul bunicilor cand faceam curat.nu stiu nimic despre el.pentru colectionari sau de decor.