Licitatii noi Minim.ro www.minim.ro http://www.minim.ro Sun, 17 Dec 2017 21:46:18 +0000 minim.ro ro minim.ro Toate Drepturile Rezervate Licitatii si anunturi Minim.ro http://www.minim.ro http://www.minim.ro/images/logo-nou.gif Bratara AG 925 http://minim.ro/licitatii.246203.bratara-ag-925.html Bratara noua din ag 925, lungime 21 cm, 15,50 g, ambalata in cutia originala.Livrare Posta Romana, valoare asigurata. Partitura originala Vals http://minim.ro/licitatii.246115.partitura-originala-vals.html Partitura generala a unui vals, compozitie proprie al Capitanului Linde Eugeniu, care a servit armata romana in primul razboi mondial. Valsul a fost scris cu dedicatie pentru viitoarea sa sotie, domnisoara Madelena Perieteanu, cu care s-a casatorit in anul 1905. Minge fotbal originala Adidas,Real Madrid,2003 http://minim.ro/licitatii.245821.minge-fotbal-originala-adidasreal-madrid2003.html Minge originala Addidas,de fotbal ,din anul 2003 cu autografele jucatorilor de atunci de la Real Madrid,am si o hartie oficiala de la Clubul Real Madrid care atesta ca mingea este originala. Lincoln continental http://minim.ro/licitatii.245609.lincoln-continental.html Lincoln continental, interior cartier, an 1976, motor 7500, intreținut. Ondulator de par Rowenta Ice Pure Ceramic http://minim.ro/licitatii.245204.ondulator-de-par-rowenta-ice-pure-ceramic.html produsul este nou/nefolosit. APARAT FOTO DE COLECTIE EASTAR http://minim.ro/licitatii.245203.aparat-foto-de-colectie-eastar.html Pentru detalii va rog sa ma contactati. Baterie HP Notebook OA04 NOUA http://minim.ro/licitatii.245202.baterie-hp-notebook-oa04-noua.html Bateria este noua.Pentru mai multe detalii ma puteți contacta. Ceas Tissot Dama Automatic http://minim.ro/licitatii.245148.ceas-tissot-dama-automatic.html Ceasul a fost purtat de cateva ori, este in stare perfecta, atat vizual cat si functional ! Les Confessions de JJ Rousseau 1858 http://minim.ro/licitatii.244982.les-confessions-de-jj-rousseau-1858.html Ediție in limba franceză a Confesiunilor lui Rousseau, edișie apărută in 1858 Licitez o moneda de 1 eurocent din anul 2007 http://minim.ro/licitatii.244876.licitez-o-moneda-de-1-eurocent-din-anul-2007.html Pun la licitatie o moneda de 1 eurocent din anul 2007.Astfel de monede au fost fabricate doar 20000 de exemplare. Tricou Lotto, FC Farul, sezon 2004-2005 http://minim.ro/licitatii.244875.tricou-lotto-fc-farul-sezon-2004-2005.html Trcou FC Farul, stare bună, Lotto, numărul 10 (Adrian Senin), mărimea XXL Tablouri tip goblen http://minim.ro/licitatii.244864.tablouri-tip-goblen.html Tablouri tip goblen lucrate manual. 4 bucăți.1buc=50 euro Preț de pornire Rochii Mireasa http://minim.ro/licitatii.244839.rochii-mireasa.html Rochii mireasa din Statele Unite ale Americi . Rochiile sunt din tafta,dantela mătase etc. Avem diferite modele pt viitoarele mirese. Mobilier lemn masiv http://minim.ro/licitatii.244660.mobilier-lemn-masiv.html 2 corpuri mobilier deosebite ceas http://minim.ro/licitatii.244216.ceas.html ceas rolex Arta Chokin http://minim.ro/licitatii.243320.arta-chokin.html Imaginile sunt create prin gravare cu cupru pur și apoi poleite cu argint și aur . Aceste gravuri au fost create pentru a decora armamentul de războinici samurai . Această artă a fost pronunțată la timp de peste 800 de ani. 24k aur tivita . Diametru 103 mm . Arata 9,5/10 . Rog si ofer seriozitate . Astep oferta dmneavoastra . Multumesc. Minion Crosetat http://minim.ro/licitatii.242692.minion-crosetat.html Minioni crosetati maual brolocuri 30 de lei sau mascota mare la 100 lei Potir bisericesc sec. XVIII http://minim.ro/licitatii.242522.potir-bisericesc-sec.-xviii.html Este un potir liturgic, [e talpa este gravat: FRANC FRITK FIERI CVRAVIT 1789 cocos de munte http://minim.ro/licitatii.242411.cocos-de-munte.html cocos de munte dimensiune mare impaiat ideal pentru cabane sau localuri Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242330.ruj-mac.html Ruj Mac Original