Licitatii pe terminate Minim.ro www.minim.ro http://www.minim.ro Tue, 17 Oct 2017 09:43:27 +0000 minim.ro ro minim.ro Toate Drepturile Rezervate Licitatii si anunturi Minim.ro http://www.minim.ro http://www.minim.ro/images/logo-nou.gif parbriz scuter http://minim.ro/licitatii.241397.parbriz-scuter.html parbriz scuter malaguti f12,poate se potriveste si la celelalte marci de scutere Skoda Superb http://minim.ro/licitatii.126785.skoda-superb.html Model exclusivist, stare impecabila, unic proprietar, fara accidente, foarte bine intretinuta, motor 2.5 TDI V6, cutie tiptronic, xenon, proiectoare led, climatronic, pachet lumini ambientale, geamuri si oglinzi electrice, scaune incalzite, pilot automat, senzori de parcare, magazie CD, carkit Nokia, comenzi pe volan, navigatie originala cu display mare, torpedou si cotiera refriger Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242328.ruj-mac.html Ruj Mac Original Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242329.ruj-mac.html Ruj Mac Original Ruj MAC http://minim.ro/licitatii.242330.ruj-mac.html Ruj Mac Original Casete Audio Diverse http://minim.ro/licitatii.107776.casete-audio-diverse.html Casete Audio Diverse Vand Dacia Logan Ambiance 2004 http://minim.ro/licitatii.226.vand-dacia-logan-ambiance-2004.html Masina arata si merge impecabil. Are 30 mii km.Inchidere centralizata. Dulap din lemn masiv 150 de ani http://minim.ro/licitatii.238376.dulap-din-lemn-masiv-150-de-ani.html Vand dulap din lemn masiv vechi de peste 150 de ani.Anunt pentru cunoscatori. Vand Nokia 2730 aproape nou http://minim.ro/licitatii.248.vand-nokia-2730-aproape-nou.html Telefonul este foarte bun. Oferta avantajoasa pentru oricine, oriunde in tara http://minim.ro/licitatii.35576.oferta-avantajoasa-pentru-oricine-oriunde-in-tara.html Vrei un loc de munca flexibil ? Sa-ti suplimentezi castigurile sau sa gasesti o sursa stabila de venituri ? Firma noua de succes, iti ofera sansa unei afaceri atractive si serioase. Produse de parfumerie, cosmetice, bijuterii, accesorii, de calitate la cele mai mici preturi. Contacteaza-ma sau intra pe site: http://www.ab.ro/jobonline, vezi detaliile, rasfoieste catalogul, completeaza datele la Fo Apus la far. http://minim.ro/licitatii.262.apus-la-far..html Acest goblen este realizat cu suflet.....pentru un suflet!This artwork needel points is made from soul ... to soul! Epilarea definitiva cu IPL va imbunatati permanent aspectul pielii Dvs http://minim.ro/licitatii.8283.epilarea-definitiva-cu-ipl-va-imbunatati-permanent-aspectul-pielii-dvs.html Epilarea definitiva cu IPL, marirea si modelarea buzelor, precum si corectia de riduri cu botox si fotointinerirea sunt procedurile cele mai moderne si spectaculoase pe care centrele Derma Estetique le pune la dispozitia clientelor din Bucuresti si Constanta.Intrati in legatura cu specialistii nostri pe site ul www.dermaestetique.ro sau la numarul de telefon 0724 500 707. Mona LIsa http://minim.ro/licitatii.132762.mona-lisa.html Stare foarte buna aparat foto konica minolta 8 mpixeli http://minim.ro/licitatii.23379.aparat-foto-konica-minolta-8-mpixeli.html aparat foto konca minolta 8mpixeli pachetu contine geanta transport incarcator si card ceas casio edifice ef-543 nou http://minim.ro/licitatii.132790.ceas-casio-edifice-ef-543-nou.html ceas casio edifice ef-543 nou,pastrat in conditii ideale,ofer garantie,cutie si niste piese de schimb gen baterie telescoape... Tablou Albano 1985 http://minim.ro/licitatii.97634.tablou-albano-1985.html Tabloul dateaza din data de 21 iulie 1985. Tablou Cos cu struguri 1985 http://minim.ro/licitatii.97636.tablou-cos-cu-struguri--1985.html Tabloul dateaza din data de 21.04.1985. Baterie HP Notebook OA04 NOUA http://minim.ro/licitatii.245202.baterie-hp-notebook-oa04-noua.html Bateria este noua.Pentru mai multe detalii ma puteți contacta. APARAT FOTO DE COLECTIE EASTAR http://minim.ro/licitatii.245203.aparat-foto-de-colectie-eastar.html Pentru detalii va rog sa ma contactati. Ondulator de par Rowenta Ice Pure Ceramic http://minim.ro/licitatii.245204.ondulator-de-par-rowenta-ice-pure-ceramic.html produsul este nou/nefolosit.